Úvodní strana
Základní informace
Aktuality
Historie školy
Chod školy
Učitelé
Školní jídelna
Mateřská škola
Fotogalerie
Kontakty

              Exotická zvířata v Záboří (10.6.2019)


    V pátek 10. června k nám do školy zavítala zajímavá návštěva - p. Polanová z Třebohostic nám přivezla ukázat své netradiční domácí mazlíčky. Z reakcí dětí posuďte sami, jak se celá akce vydařila:
    - Líbila se mi všechna zvířátka, papoušek i agamy. Nevěděla jsem, že papoušci mají uši a že agamám na sluníčku zčerná kůže. Papoušci mají hezký jazyk. (Veronika Bigasová)
    - Moc se mi líbila přednáška venku. Agamy jsme si mohli pochovat a nakrmit je červy. Agamy mají pod pusou hebkou kůži a papoušek byl dobře maskovaný. (Magda Kučerová)
    - Líbil se mi papoušek, jak chtěl pít vodu ze skleničky. Vzala jsem do ruky i červa a krmila agamu. Papoušek mi sednul na hlavu. Moc mě to bavilo. (Violeta Volšičková)
    - Mně se líbilo úplně všechno: agamy i papoušek. Papoušek uměl sedat na ruku. Ta paní byla moc hodná a usměvavá. Chci, aby přišla znovu. (Adéla Toráčová)
    - Líbil se mi papoušek, protože má barevné peří, malý zobáček a jazyk ve tvaru kuličky. Ouška nejsou vůbec vidět, má je zakryté peřím. Moc se mi to líbilo. (Gabriela Kotmelová)
    - Papoušek mi sednul na ruku, někomu i na hlavu. Má uši jako díry do kůže. Jazyk jako kuličku. Bylo to legrační a zábavné. (Šimon Stejskal)
Šárka Kučerová

Fotogalerie 

 

 

 

 

 
 

Datum a svátek

 

Co máme k obědu

 

Týdenní menu

Kalendář akcí

 

Počasí

 

TOPlist

ZŠ a MŠ Záboří, okres Strakonice, Záboří 105, 387 34 Záboří
Příspěvková organizace, IČ 750 00 971
Tel. 383 49 44 25, e-mail: zs.zabori@centrum.cz, www: www.zszabori.cz


© Michal Gutwirth 2012