Florbal 8. a 9. tříd Strakonice (14. 11. 2012)

Mezi nejpopulárnější sporty se v současné době probojoval florbal. I na ZŠ v Záboří patří mezi  ty nejoblíbenější a zároveň také nejúspěšnější. Vždyť děvčata v minulosti dvakrát postoupila do krajského kola a v letošním roce obhajovala třetí místo. Jelikož loňský úspěšný tým žádná z děvčat neopustila, měl zábořský tým medailové ambice.  Bohužel se hráčkám v základní skupině příliš nedařilo a s jediným vstřeleným gólem v celém turnaji nemohli pomýšlet na lepší než šesté místo ze sedmi účastníků.
    V lednu mají děvčata šanci na reparát, neboť ve Strakonicích proběhne finále 6. a 7. tříd. Většina týmu totiž věkově do této kategorie patří a poměří tedy síly se stejně starými vrstevnicemi. Turnaje se zúčastní i zábořští chlapci, a tak oběma družstvům popřejme hodně štěstí.

Výsledky:
ZŠ Záboří - ZŠ Povážská Strakonice 1:1, branka Tannhäuserová Štěpánka