Den moderní techniky v SOU  (11. 10. 2018)

11. 10. 2018 se 8. a 9. třída vydaly do Středního odborného učiliště v Blatné, kde proběhl tzv. Den moderní techniky. Zde jsme se mohli podívat na starší a naopak nejnovější modely aut, vyzkoušet si různé dovednosti, například řízení čtyřkolky a svařování na trenažéru. Děti se mohly zapojit do fotografické soutěže, která probíhala na sociálních sítích stránky školy.
     Tento den nám obohatil hlavně slavný český řidič Dakaru Martin Macík, se kterým se děti mohly vyfotit a nechat si podepsat plakáty. Kdo si vystál poměrně dlouhou frontu, jako dárek pro své blízké si mohl odnést vlastnoručně vyrobený otvírák na pivo.
     Dík patří paní učitelce Kučerové, která s námi měla pevné nervy a vysvobodila nás od učení.

Andrea Matoušková, 8. ročník