Velikonoční dílna  (26. 3. 2018)

V pondělí 26. 3. 2018 odpoledne se v naší zábořské škole konala velikonoční dílna. V jejím průběhu si žáci mohli vyrobit spoustu krásných věcí, které si pro ně učitelé připravili. Tentokrát to byli nejen zajíčci, ovečky, kuřátka nebo perníčky, které k Velikonocům tradičně patří, ale z vajíček se vyráběli například i mimoni. Na děti se mohli přijít podivat i rodiče a prarodiče. Ti byli hned u vchodu přivítáni samotným panem ředitelem, dostali na památku malý dáreček a občerstvení. Poté se mohli podívat do tříd, kde si děti zhotovovaly své výrobky.
    Všichni také měli možnost něco si zakoupit na  prodejní výstavě. Myslíme, že akce se opět vydařila a všichni byli spokojeni. Utržené peníze budou použity na školní bylinkovou zahrádku, která se teď na jaře začne budovat.

Andrea Matoušková a Aneta Třeštíková